niedziela, 1 października, 2023

Kamica żółciowa

W swojej praktyce odnotowałem przypadki, w których dzięki bioenergoterapii udało się uniknąć zabiegu chirurgicznego usunięcia pęcherzyka żółciowego.

Kamienie na woreczku żółciowym a bioenergoterapia
Kamienie w pęcherzyku żółciowym

Przytaczam tu wyniki USG swojej klientki pani Ireny J., u której badanie USG wykazało dwa złogi o wymiarach 9mm i 15 mm. Lekarz prowadzący namawiał swoją pacjentkę na operację. Pani Irena postanowiła jednak najpierw spróbować metod medycyny alternatywnej (wcześniej korzystała z bioenergoterapii z bardzo dobrym skutkiem).

Po każdym zabiegu samopoczucie Pani Ireny było coraz lepsze; nudności i dolegliwości bólowe ustępowały. Po dwóch tygodniach (cztery zabiegi bioenergoterapii) pani Irena ponownie wykonała badanie USG.

Okazało, że po kamieniach nie było śladu i operacja była niepotrzebna. Lekarz nie chciał uwierzyć, że dwa złogi zniknęły w tak krótkim czasie. Podejrzewał, że jego pacjentka poddała się zabiegowi u innego specjalisty i nawet szukał na brzuchu śladów po laparoskopii.

Powyżej zameszczam wyniki badań USG przed i po zabiegach bioenergoterapii.

Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane