piątek, 3 lutego, 2023

Moje dobre życie

Zapraszam Cię na blog Moje dobre życie o poszukiwaniu sposobu na zdrowe i spokojne życie.

Wszyscy chcemy być zdrowi, lecz nie chcemy wyrzekać się przyjemności, chcemy być młodzi, lecz dojrzali, pewni siebie, lecz uduchowieni.

Wszyscy pragniemy prostych rzeczy. Zdrowia, radości, miłości, i sukcesu. A te proste rzeczy często okazują się trudne do osiągnięcia.

Być może doniesień na temat tego, jak żyć jest dużo za dużo. Możliwe, że samego życia w życiu jest nieco za dużo. A może po prostu świat nigdy nie był tak skomplikowany?

Nazywam się Patrycja Ostrogska. Od 12 lat analizuję to, co w kwestii dobrego życia mówi psychologia, psychobiologia, neurobiologia i medycyna funkcjonalna. Słucham też mądrych ludzi i własnej intuicji.

Wszystko sprawdzam na własnej skórze i na własnej rodzinie. A teraz chcę się tym z Tobą podzielić.

Więc jak osiągnąć dobrostan psychofizyczny rozwijając się przy tym duchowo? Co jeść? Jak ćwiczyć? Skąd czerpać siłę i motywację do zmian? Jak radzić sobie z napięciem, z bólem i cierpieniem? Jak nie dać się stresowi? Jak mówić i jak słuchać, by czerpać radość z relacji? Jak nie ulegać lękowi? Jak odkryć swoje mocne strony? Jak poczuć się dobrze we własnym towarzystwie?

Być może Ty też szukasz sposobu na dobre życie?

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane