sobota, 9 grudnia, 2023

Podopieczni o A. Ostrogskim

Ostatnia deska ratunku …

Bioterapia niezmiennie cieszy się zainteresowaniem. Ma gorących zwolenników, ale i też przeciwników. Szeregi oponentów jednak maleją, gdyż świat przywraca do łask niekonwencjonalne, naturalne metody niesienia pomocy chorym i cierpiącym. Jaka jest skuteczność bioterapii? Na pytanie odpowiadają podopieczni Aleksandra Ostrogskiego:

Przestała wreszcie boleć głowa

Barbara L.:

Jestem pewna, że metody, które stosuje pan Ostrogski nie mogą zaszkodzić. Na własnym ciele przekonałam się, że dzięki wizytom u niego można się uwolnić od wielu przypadłości lub je zminimalizować. Po urodzeniu dziecka objawiły się u mnie różne schorzenia. Dała o sobie znać dyskopatia, reumatyzm, spotęgowały się kłopoty z biodrem. Nie mogłam chodzić. Po kilkunastu seansach bez problemu wchodzę na drugie piętro. Bez zażywania leków zmniejszyły się znacznie dolegliwości bólowe, przestała wreszcie boleć mnie głowa. Nie wierzę w cuda, ale w talent i umiejętności pana Aleksandra …

Zniknął wrzód na dwunastnicy

Halina W.:

Opinie o bioenergoterapeucie Alexandrze Ostrogskin

Łykałam kilogramy tabletek i byłam często w gabinetach wielu specjalistów medycyny. Nie uchroniło to mnie przed torbielami na nerkach, wrzodem dwunastnicy, powiększeniem tarczycy i zaostrzeniem bólów kręgosłupa. Dokuczała mi też mocno astma. Początkowo z rezerwą podchodziłam do seansów u Ostrogskiego, ale w miarę upływu czasu zaczęłam go podziwiać. Nastąpiło zmniejszenie obydwu piatów tarczycy, zniknął wrzód na dwunastnicy, ubyła torbiel na nerce, mniej dokucza mi astma, prawie wcale nie boli mnie kręgosłup. Będą nadal korzystać z pomocy pana Ostrogskiego.

Guzek na tarczycy zniknął

Władysław K. (prosił o nieujawnianie nazwiska):

Stwierdzono u mnie guzek na tarczycy. Po seansach u p. Ostrogskiego nastąpiła poprawa, ale dla mnie najważniejsze jest to, co uczynił on dla mego syna, u którego wykryto wodniaka jądra. Po 6 seansach wodniak znikł, co potwierdziło badanie ultrasonograficzne. Denerwuje mnie, więc gdy bioterapeutów pakuje się do jednego worka i nazywa oszustami. A gdzie tu oszustwo, kiedy bioterapeuta nie odciąga od lekarzy, ostrzega, że jego metoda nie zawsze daje efekty i jeszcze kieruje na badania diagnostyczne?!

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane