poniedziałek, 27 czerwca, 2022

Wykonywane zabiegi

Zapisz się

Terapia manualna kręgosłupa

Stosowana metoda jest skuteczna przy rozmaitych zespołach bólowych kręgosłupa, takich jak dyskopatia, rwa kulszowa, rwa barkowa.

Autorska metoda nastawiania kręgów jest bezinwazyjna, gdyż nie polega na poruszaniu ciałem pacjenta i mechanicznym zmuszaniu kręgów do wskoczenia na swoje miejsce, któremu zazwyczaj towarzyszą głośne dźwięki, często określane jako „strzelanie kręgosłupa”.

Terapia manualna, którą wykonuję prowadzi do zwiększeniu przestrzeni między kręgami poprzez delikatne koliste ruchy i łagodny nacisk na wyrostki kolczyste. To pozwala na uwolnienie blokady, zwolnienie ucisku na nerw i przywrócenie właściwej pozycji kręgów.

Terapia manualna + bioenergoterapia

Połączenie terapii manualnej i bioenergoterapii jest metodą autorską. Ma zastosowanie w przypadkach, kiedy istnieje związek między chorobowymi zmianami w kręgosłupie a zaburzeniami pracy narządów wewnętrznych. Rola kręgosłupa w powstawaniu chorób.

Zabieg bioenergoterapii

Celem bioenergoterapii jest pobudzenie sił obronnych organizmu do walki z chorobą i przyśpieszenie procesów regeneracji i samoleczenia. Odbywa się to poprzez oczyszczanie energetyczne zaburzonych stref organizmu, zasilanie obszarów niedoborów energii oraz przewracanie swobodnego przepływu energii.

Related Articles

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane