sobota, 9 grudnia, 2023

Niewydolność naczyń mózgowych

Podaniem opisu swojej choroby i historii leczenia pragnę wyrazić wdzięczność za sposoby leczenia mojego stanu zdrowia.

Do Gabinetu p. Ostrogskiego trafiłam po dwukrotnym pobycie w szpitalu na oddziale neurologii. Rozpoznanie choroby to: niewydolność naczyń mózgowych i wzrost ciśnienia tętniczego krwi. Męczyły mnie częste odczucia utraty przytomności, jak również zakłócenia wzroku w postaci trudności ustawienia stałego obrazu. Wystąpił również incydent niedowładu całkowitego lewej strony ciała. Towarzyszyły mi obrzęki nóg i rąk nachodzące w ciągu dnia. Odczuwalnym problemem w funkcjonowaniu w życiu codziennym było wchodzenie po schodach. Odbywało się to z wielkim trudem, na przykład wejście na pierwsze piętro wymagało 4-krotnego odpoczynku. Ból i omdlenie nóg nakazywało zatrzymanie się i odpoczynek. Było to wciąganie się przy pomocy poręczy schodów.

Dziś mogę powiedzieć zdecydowanie – jest to poza mną. Nie oznacza to, że dolegliwości minęły od pierwszej wizyty. Poprawa następowała sukcesywnie. Obecnie jest poza mną 1,5 roku terapii stosowanej tymże gabinecie i czuję się dobrze. Natomiast pamięć o incydentach, które mnie dotykały i utrudniały prawidłowe funkcjonowanie nie pozwoli zapomnieć by dbać o zdrowie, stosując się do wszystkich zaleceń p. Ostrogskiego. Szczególnie pragnę podziękować za to, że właśnie tu odczuwa się poświęcenie czasu każdemu pacjentowi, wsłuchanie się w jego wypowiedź i określenie dolegliwości.

Z podziękowaniem i wyrazami szacunku Urszula C.

czerwiec 2015

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane