sobota, 9 grudnia, 2023

Na co pomaga bioenergoterapia

Bioenergoterapia ma szeroki zakres działania

Bioenergoterapia ma szeroki zakres działania. Energia biopola przenika do najgłębszych części ciała, do wszystkich tkanek i narządów. Ma selektywne działanie na organizm – pobudza korzystne dla zdrowia procesy biochemiczne i zatrzymuje procesy chorobotwórcze. Dzięki temu może być skuteczna w większości dolegliwości. Są to choroby od pospolitych do poważnych, nawet nieuleczalnych.

Przypadki wyleczenia potwierdzone wynikami badań

Najbardziej spektakularne są przypadki całkowitego wyleczenia, potwierdzone wynikami badań USG, EKG, TK, morfologii. Porównując wyniki badań przed i po serii zabiegów, można stwierdzić, czy bioenergoterapia pomogła. W zakładce „Z mojej praktyki” można zobaczyć opisy i wyniki badań przypadków zniknięcia torbieli lub guzów na tarczycy, wątrobie i jajnikach, złogów w nerkach i pęcherzyku żółciowym, poprawy parametrów krwi (poziomu czerwonych krwinek, hemoglobiny, bilirubiny, cholesterolu).

Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane