sobota, 9 grudnia, 2023

Ból kolan i kręgosłupa

Do gabinetu p. Ostrogskiego zgłosiłam się z objawami, które w znaczący sposób ograniczały mi swobodę poruszania się. Bóle kręgosłupa, kolan oraz drętwienie kończyn górnych i dolnych uniemożliwiały normalną aktywność fizyczną. Stałam się osobą osłabioną i apatyczną, co również miało wpływ na osłabienie mojego stanu psychicznego. Stany lękowe i depresja stały się, co raz częste i uciążliwe.

Po zabiegach u p. Ostrogskiego moje samopoczucie ulegało zdecydowanej poprawie. Bóle kręgosłupa i kolan zmniejszyły się. Stałam się sprawniejsza fizycznie. Lepiej śpię, a drętwienie kończyn występuje coraz rzadziej.

Bardzo dziękuję p. Ostrogskiemu za pomoc w odzyskaniu dawnej sprawności fizycznej i „pogody ducha”.

Teresa D.
Łódź, 8.5.2012

Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane