sobota, 24 lutego, 2024

Reumatoidalne zapalenie stawów

Piotrków Tryb. dn. 29.09.2011

Oświadczenie

Ja ponad rok leczyłam się na reumatoidalne zapalenie stawów. Byłam u kilku lekarzy-reumatologów, wzięłam dużo zastrzyków, tabletek przeciwbólowych, brałam sterydy, oraz chemioterapię, jednak bezskutecznie. Choroba ta postępowała, a ja cierpiałam z powodu silnego bólu i zniekształceń kończyn górnych i dolnych.

Skorzystałam więc z usług bioenergoterapeuty Aleksandra Ostrogskiego – i po kilku wizytach u niego poczułam znaczną ulgę. Moje opuchnięte kończyny wróciły do pierwotnego kształtu, ból oraz stan zapalny ustąpiły i mogę już normalnie funkcjonować nie biorąc leków.

Halina M.

Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane