sobota, 20 lipca, 2024

Rwa barkowa

Rwa barkowa

Ból barku, bóle głowy

Trafiłam do gabinetu p. Aleksandra Ostrogskiego 2 lata temu z uciążliwym bólem prawego barku. Nie mogłam swobodnie ubrać się, uczesać, wykonywać codziennych domowych czynności. Bywało, że z bólu budziłam się w nocy. Miewałam przy tym częste bóle prawej strony głowy. Jestem alergikiem, choruję na astmę, często nawracające zapalenia spojówek, miałam wysoki cholesterol.

Zabiegi terapii manualnej

Przez pierwszy miesiąc bywałam na wizytach u p. A. Ostrogskiego dwa razy w tygodniu. Po siódmym zabiegu ból barku zmniejszył się, poprawiła się jego ruchomość. Stan barku poprawiał się, zmniejszyłam częstotliwość wizyt do jednego razu w tygodniu przez kolejny miesiąc.

Ból i niesprawność prawego barku zniknęły całkowicie

Ból i niesprawność prawego barku zniknęły całkowicie, ustąpiły bóle prawej strony głowy.
Znacznie obniżył się poziom mojego cholesterolu, czuję się całkiem nieźle, jeśli chodzi o dolegliwości astmatyczne. Nadal jeden raz w miesiącu przyjeżdżam na wizyty do p. A. Ostrogskiego.

Dobrosława 53 lata

lipiec 2015

Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane