sobota, 30 września, 2023

Wirusowe zapalenie wątroby typu C

Nazywam się Małgorzata Piotrowska. W wieku 14 lat zaczęłam mieć kłopoty zdrowotne. Miałam znacznie powiększoną i nieprawidłowo funkcjonującą tarczycę. Leczenie medyczne, konwencjonalne nie przyniosło pozytywnych efektów. Po sześciu wizytach (seansach) bioenergoterapii stan mojego zdrowia znacznie się poprawił. Powiększone dotychczas płaty tarczycy wróciły do prawidłowej wielkości.

W wieku 15 lat zachorowałam na wszczepienną żółtaczkę typu C (ok. 50% uszkodzenia wątroby). Po roku choroby i intensywnej opieki medycznej, mój stan zdrowia nie uległ poprawie.

Ponownie skorzystałam z medycyny niekonwencjonalnej i po pięciu wizytach (seansach) bioenergoterapii u A.Ostrogskiego doszło do całkowitego wyeliminowania wirusa C z mojego organizmu, a wątroba odzyskała 100% sprawność.

Od wielu lat mam również kłopoty z kręgosłupem (scoliosis), po każdej wizycie bóle mijają i czuję się znacznie lepiej. Składam podziękowania Panu Aleksandrowi Ostrogskiemu za okazaną pomóc w odzyskaniu zdrowia.

Małgorzata P.

Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane