sobota, 30 września, 2023

Dyskopatia pourazowa

W lutym 2008 roku doznałam urazu kręgosłupa, któremu towarzyszył potężny ból i niemożnością poruszania się. Próbowałam dostać się do Centrum Rehabilitacji, ale terminy to 4-6 miesięcy oczekiwania, najpierw na wizytę u lekarza, potem na rehabilitacje.

Znajomi polecili mi Gabinet Bioenergoterapii Aleksandra Ostrogskiego, w którym natychmiast udzielono mi pomocy. Szczęśliwym trafem uraz był w miarę świeży i kuracja trwała 10 dni (już po pierwszym zabiegu mogłam przespać noc, a po każdym następnym wracała nadzieja, że będzie dobrze. I tak się stało).

W październiku tego kolejny raz nabawiłam się podobnego urazu. W tym samym dniu zostałam przyjęta przez Pana Aleksandra – oszczędzono mi męki niespania i bólu.

Polecam ten gabinet, przede wszystkim za umiejętności bioenergoterapeutyczne, a także za pełne zaangażowanie i wyjatkową atmosferę. W takich warunkach wraca wiara w szybkie odzyskanie sprawności.
Dziękuję Panie Aleksandrze.

Ilona S.
Łódź, październik 2011

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane