A. Ostrogski w szpitalu

Tego jeszcze nie było. Aleksander Ostrogski został zaproszony przez pacjentów oddziału dla przewlekle chorych szpitala w Radomiu. Jego wizyta i kontakty z pacjentami odbyły się za aprobatą kierownictwa oddziału.

– Dlaczego się pan zdecydował na wizytę w szpitalu?

– Oddziały dla przewlekle chorych grupują najczęściej pacjentów, którzy np. w wyniku schorzeń kręgosłupa w znacznym stopniu utracili sprawność fizyczną, nie chodzą, mają kłopoty z poruszaniem rękoma, odczuwają bóle. Tradycyjna medycyna wyczerpała możliwości udzielenia im efektywnej pomocy. Tymczasem w powrocie do zdrowia może im pomóc medycyna niekonwencjonalna. O skuteczności decyduje indywidualne podejście do pacjenta i dobór odpowiednich technik np. masażu – dotykowego lub bezdotykowego. Z mojej praktyki wynika, że u około 80 procent pacjentów dolegliwości ustępują lub wyraźnie się zmniejszają …
U Aleksandra Ostrogskiego szukają ulgi w cierpieniach i skutecznej pomocy mieszkańcy nie tylko Łodzi, ale wielu województw Polski centralnej. Bioenergoterapeuta, który pisze książkę ujawniającą tajemnice medycyny niekonwencjonalnej, osiąga najlepsze rezultaty w przypadku schorzeń kręgosłupa, serca, w nerwicach, chorobach tarczycy, chorobach kobiecych oraz schorzeniach gastrycznych (np. owrzodzenie żołądka) i astmie.

Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.