sobota, 30 września, 2023

Migrena z światłowstrętem

Relacja Ewy Ż.

Silne migrenowe bóle głowy

Przez wiele lat cierpiałam na bardzo silne, migrenowe bóle głowy. Bóle były tak silne, że powodowały wymioty, światłowstręt i ogólne rozbicie organizmu – atak mógł trwać nawet dwie, trzy doby, podczas których leżałam w łóżku. Początkowo stosowałam dostępne w aptece leki przeciwbólowe, ale szybko przestały przynosić skutek. Od jakiegoś czasu na rynku pojawiły się leki przeciwmigrenowe – bardzo drogie – jedno opakowanie (2 tabletki) – około 20 zł – które przynosiły ulgę, ale ból powracał następnego dnia. Ataki pojawiały się bardzo często i z czasem zaczęły się nasilać. Nie byłam w stanie normalnie funkcjonować, chodzić do pracy, itd.

Poprawa po zabiegach bioenergoterapii

Gdy zgłosiłam się do p. Ostrogskiego po kilku zabiegach poczułam poprawę – zmniejszyła się częstotliwość ataków, a z czasem i nasilenie. Po około 10 zabiegach zdarzały się tygodnie bez ataku migreny. Gdy ból się pojawiał nie towarzyszyły mu już wymioty i przechodził po zastosowaniu zwykłego środka przeciwbólowego. Obecnie bóle głowy ustąpiły – już nie pamiętam co to znaczy ból głowy. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Stosuję zabiegi doraźnie na inne dolegliwości (kręgosłup) i zawsze bardzo dobrze się po nich czuję.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane