sobota, 9 grudnia, 2023

Bóle głowy i kręgosłupa

Relacja Ireny Z.

Silne migrenowe bóle głowy

Bóle kręgosłupa uniemożliwiały większą aktywność, często występowały bardzo silne bóle w okolicach lędźwiowych oraz bardzo silne migrenowe bóle głowy – po kilka razy w miesiącu. Byłam słaba, co wpływało na mój stan psychiczny. Nie wiedziałam, co robić skoro nawet zabiegi w sanatorium nie pomagały.

Bioenergoterapia pomogła

Rok temu podjęłam kurację u p. Ostrogskiego. Byłam na 6 seansach – każdy poprawiał moje samopoczucie. Stałam się sprawniejsza, czynności, które dawniej sprawiały ból, teraz stały się prostymi. Bóle głowy, na które nie pomagały żadne środki ustąpiły prawie całkowicie (w ciągu roku tylko 2 razy miałam migrenę). Poczułam się silniejsza. Dużo lepiej spałam. Mogę cały dzień nie odpoczywać i nie czuję zmęczenia ani bólu kręgosłupa.

Bóle głowy są bardzo małe

Rok po pierwszej kuracji był dla mnie wyjątkowo stresujący i poczułam się trochę gorzej, dlatego postanowiłam poddać się drugiej kuracji. Już po 3 zabiegu poczułam się znacznie lepiej. Bóle głowy są bardzo małe – wystarczy zwykła tabletka przeciwbólowa i przechodzą.

Zabiegi bardzo uspokoiły mi serce

Przed rozpoczęciem kuracji miałam kilkugodzinny atak skurczów serca. Byłam na EKG i USG serca – było podejrzenie małego zawału. Zabiegi bardzo uspokoiły mi serce.

Drętwienie kończyn jest coraz rzadsze

Drętwienie kończyn jest coraz rzadsze. Ogólne samopoczucie znacznie się poprawiło. Coraz rzadziej występują lęki. Mam nadzieję, że cykl 6 zabiegów pozwoli mi znów sprawnie funkcjonować.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane