niedziela, 1 października, 2023

Powiększenie tarczycy, guzek

Na zaburzenia hormonalne, związane z tarczycą cierpi co raz więcej kobiet. Niestety takie przypadki zdarzają się nawet u młodzieży. U Magdaleny K. nadczynność tarczycy stwierdzono w dosyć młodym wieku. Leczenie farmakologiczne, niestety nie przyniosło poprawy. Rok później bliscy zaobserwowali, że lewa strona szyi dziewczyny wyraźnie się powiększyła. USG wykazało powiększenie lewego płata tarczycy do wymiarów 35 × 40 × 70 mm, poza tym wykryto guzek o wymiarach 10 × 11 × 20 mm.

Nadczynność tarczycy a bioenergoterapia

Pani Magda postanowiła, oprócz leczenia farmakologicznego skorzystać z medycyny naturalnej. Była zawiedziona tym, że leczenie konwencjonalne nie dawało rezultatów. Przyszła do mojego gabinetu, mówiąc, że bardzo się tym martwi. Pokładała dużą nadzieję w bioenergoterapię, ponieważ jej znajoma też kiedyś korzystała z mojej pomocy z bardzo dobrym skutkiem.

Zabiegi bioenergoterapii przyniosły szybką poprawę. Już po piątej wizycie można było zauważyć wyraźne zmniejszenie lewego płata. Sesje bioenergoterapii odbywały się co drugi dzień. Po serii 10 zabiegów Pani Magda poszła na badanie USG. Wynik był zaskakujący nawet dla mnie, minęły zaledwie trzy tygodnie, lecz w tym czasie nastąpiła znaczna poprawa. Guzek zniknął, a lewy płat zmniejszył się do wymiarów 53 × 29 × 19 mm.

Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane