poniedziałek, 27 maja, 2024

Skuteczność bioenergoterapii

Liczne przypadki powrotu do zdrowia

Najlepiej o skuteczności tej metody świadczą liczne przypadki powrotu do zdrowia osób, którym nie pomogły inne sposoby leczenia. Jestem bardzo wdzięczny moim podopiecznym za pisemne podziękowania i opisy postępów terapii. Te podziękowania są moimi głównymi referencjami.

Relacje osób, którym bioenergoterapia pomogła pokonać chorobę, nasuwają wiele pytań. Jaka siła powoduje, że ciężko chora osoba zdrowieje bez brania leków? Co takiego zachodzi w jej organizmie pod wpływem energii biopola, że zmniejszają się, a nawet znikają guzy i torbiele, wrzody i stany zapalne?

Niezwykłe przypadki wyleczenia z poważnych chorób

Odnotowywane przez uzdrowicieli niezwykłe przypadki wyleczenia z poważnych chorób od lat traktowane są przez lekarzy z dużą dozą sceptycyzmu. Mimo obfitości dowodów naukowych potwierdzających korzystne działanie biopola żywe organizmy przedstawiciele nauki akademickiej z nieufnością podchodzą do leczniczych aspektów bioenergoterapii. Medycyna oficjalna nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć niektórych przypadków, kiedy zastosowanie bioenergoterapii doprowadziło do całkowitego wyleczenia i być może dlatego je neguje.

Zdolność organizmu do samonaprawy

Z punktu widzenia bioenergoterapii jednym z najważniejszych i jednocześnie najczęściej pomijanym przez lekarzy zagadnieniem jest zdolności organizmu do samonaprawy. Warto pamiętać, że istnieją sposoby, które nie angażują środków farmakologicznych, a które skutecznie uaktywniają tę zdolność organizmu. Bioenergoterapia czerpie z wiedzy o zdolnościach organizmu do samoleczenia i jest to jedna z przyczyn jej skuteczności.

Pobudzić wewnętrzne siły organizmu do walki z chorobą

Niestety w pracy bioenergoterapeuty codziennie spotykam dowody na to, że zdolność do samoleczenia z różnych powodów nie uaktywnia się sama. W takich przypadkach potrzebny jest bodziec zewnętrzny, który pobudzi organizm do samoregulacji. Takim bodźcem może być działanie bioenergoterapii. Bioterapeuta wykorzystuje energię własnego biopola, żeby zasilić biopole osoby chorej i pobudzić jej wewnętrzne siły do walki z chorobą.

Na lecznicze właściwości biopola można spojrzeć z punktu widzenia współczesnej nauki, która dzięki odkryciom ostatnich lat daje coraz więcej dowodów na to, że pole biologiczne człowieka istnieje. Nauka potrafi wyjaśnić procesy zachodzące w trakcie bioenergoterapii. Udowadnia także fakt, że energia biopola przekazywana przez uzdrowiciela chorej osobie korzystnie wpływa na procesy biochemiczne w jej organizmie, inicjując i wspomagając wewnętrzną zdolność organizmu do autonaprawy.

Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane