sobota, 20 lipca, 2024

Wyciąg lędźwiowego odcinka kręgosłupa

Urządzenie Saunders LHT służy do łagodzenia bólu bez leków. Wyciąg pleców przy użyciu urządzenia Saunders Lumbar Traction Device jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku niechirurgicznej dekompresji kręgosłupa.

Rozciąga kręgosłup, aby zmniejszyć nacisk na dyski międzykręgowe i odciąża nerwy i inne struktury kręgosłupa. Poprawia to krążenie i przyspiesza gojenie, a zatem jest niezwykle pomocna dla osób z przepukliną i wybrzuszeniem dysków, zużytych stawów kręgosłupa, rwą kulszową, zwężeniem kanałów kręgowych, skurczami mięśni i uszkodzonymi korzeniami nerwowymi kręgosłupa.

Antypoślizgowa uprząż piersiowa i biodrowa jest mocowana do użytkownika w pozycji leżącej lub na brzuchu. Manometr ręczny zapewnia pełną kontrolę ciśnienia powietrza i jest łatwy do odczytania i obsługi. Urządzenie Saunders wykorzystuje pneumatyczną trakcję. Opatentowany mechanizm pompy pcha, utrzymuje i zwalnia rozciąganie. Zawór wydmuchowy reguluje siłę, którą można przyłożyć, a dzięki wysokiej jakości materiałom eliminuje wycieki powietrza.

Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane