sobota, 30 września, 2023

Miażdżyca a bioenergoterapia

Miażdżyca naczyń krwionośnych jest główną przyczyną zawału serca oraz częstym powodem udaru mózgu. Miażdżyca nieuchronnie prowadzi do niewydolności krążenia, choroby niedokrwiennej serca, a także nadciśnienia.

Główną przyczyną miażdżycy jest wysoki poziom cholesterolu (powyżej 200 mg/dl), a jej skutkiem jest stwardnienie i zwężenie światła naczyń krwionośnych oraz uszkodzenie ich ścian.

Bioenergoterapia korzystnie wpływa na układ krwionośny, ponieważ uruchamia w organizmie procesy regulacji krążenia i odbudowy uszkodzonych naczyń.

Według relacji moich klientów po zabiegach ustępują dolegliwości związane z niewydolnością krążenia i chorobami serca:

  • wyrównuje się ciśnienie krwi
  • ustępują duszności, bóle zamostkowe i arytmia
  • poprawia się zarówno stan psychiczny jak i wydolność fizyczna.

Bioenergoterapia jest skuteczną metodą w przypadku miażdżycy, ponieważ jej działanie wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu we krwi, oraz polepszenie stanu i drożności naczyń wieńcowych przy chorobie wieńcowej, bóle zamostkowe.

Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane