sobota, 30 września, 2023

Pęcherzyk żółciowy a bioenergoterapia

Zastój wątroby jest głównym powodem tworzenia się złogów w woreczku żółciowym. Kiedy wątroba nieprzerwanie znajduje się w stanie zastoju, często dochodzi do wytrącania się z żółci osadów. Te osady zbijają się w formę nagromadzeń przypominających kamienie, piasek lub muł zalegające w pęcherzyku żółciowym. Pęcherzyk żółciowy działa jak zbiornik żółci, a kiedy zapełnia się tego rodzaju osadami, zaczyna funkcjonować mniej skutecznie. Jeśli drogi żółciowe zostaną zablokowane przez kamienie żółciowe, wówczas dochodzi do ostrych zaburzeń.

Objawy złogów w woreczku żółciowym

• niestrawność
• wzdęcia
• okresowy ból z przodu prawej okolicy podżebrowej
• napięcie z tyłu barków w pobliżu karku
• gorzki smak w ustach
• ból w klatce piersiowej

Bioenergoterapia przy kamicy żółciowej

Jeśli przebieg kamicy żółciowej jest łagodny i nie ma zagrożenia pojawienia się ostrego stanu zapalnego pęcherzyka żółciowego na skutek zastoju żółci, bioenergoterapia może być skutecznym sposobem na pozbycie się złogów.

W swojej praktyce odnotowałem przypadki, w których dzięki bioenergoterapii udało się uniknąć zabiegu chirurgicznego usunięcia pęcherzyka żółciowego.

Przytaczam tu relację i wyniki USG swojej klientki pani Ireny J., która miała kamicę żółciową, badanie USG wykazało dwa złogi o wymiarach 9mm i 15 mm. Po czterech sesjach bioenergoterapii złogi zniknęły. Wynik badania USG brzmiał „pęcherzyk żółciowy bez cech kamicy”.

Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane