poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Przerost endometrium

Podejrzewano nowotwór macicy

Pani Grażyna P. cierpiała na częste i bolesne krwawienia z dróg rodnych. W związku z przerostem endometrium (badanie histopatologiczne z 06.07.1998) podejrzewano nowotwór macicy i planowano operację usunięcia tego organu. Do momentu operacji Pani Grażyna miała się zgłaszać do szpitala na comiesięczne zabiegi łyżeczkowania pod narkozą.

Te zabiegi były bardzo bolesne i Pani Grażyna ciężko je znosiła. Kiedy przyszła do mojego gabinetu, skarżyła się na silne bóle głowy, kłopoty z chodzeniem i bóle kręgosłupa. W związku z tymi dolegliwościami, które potęgowała obawa przed operacją, Pani P. narzekała również na zły stan psychiczny.

Ustąpiły bóle podbrzusza

Już po pierwszych sesjach bioenergoterapii samopoczucie Pani Grażyny znacznie się poprawiło. Ustąpiły bóle podbrzusza i kręgosłupa, co pozytywnie wpłynęło również na stan psychiczny chorej. Po szóstym zabiegu ustąpiły krwawienia z dróg rodnych.

Operacja nie będzie już potrzebna

Po 9 zabiegach bioenergoterapii Pani P. wykonała kolejne badanie histopatologiczne (07.10.1998), na podstawie którego lekarz stwierdził, że poprawa jest tak znacząca, że operacja nie będzie już potrzebna.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne tematy

Ostatnio dodane