niedziela, 1 października, 2023

Dokumentacja sukcesów

Dowody na skuteczność bioenergoterapii

Od początku swojej działalności terapeutycznej prowadzę dokumentację, dzięki której zgromadziłem dowody na to, że bioenergoterapia pomogła wielu osobom. Zdaję sobie sprawę z tego, że tylko w przypadkach, w których dysponuję wynikami badań przed i po zakończeniu kuracji, daję Państwu pewność, że to właśnie dzięki bioterapii nastąpiła poprawa. Niestety nie zawsze taką dokumentację udaje się skompletować. A przecież tylko wówczas, gdy dowody na skuteczność bioenergoterapii są niepodważalne, można mówić o jej sukcesie. Tak jak w poniższych przypadkach:

Wole tarczycy

Pani Maria K. miała wole guzkowe tarczycy – wyniki USG pokazują, że znacznie powiększona tarczyca po trzech seriach zabiegów bioenergoterapii zmniejszyła się do normalnych rozmiarów, a po 20-milimetrowym guzku na prawym płacie została tylko 3-milimetrowa torbiel.

U Pani Zofii P. planowana była operacja wola tarczycy. Po 10 zabiegach bioenergoterapii w ciągu jednego miesiąca wymiary prawego płata tarczycy znacznie się zmniejszyły: długość z 113 do 72 mm, a szerokość z 87 do 42 mm. Widząc taką poprawę, lekarz odwołał zabieg chirurgiczny.

Kamica żółciowa

Pani Irena J. od lat cierpiała z powodu kamicy żółciowej. Nie musiała iść na operację, ponieważ dwa złogi, które miała w woreczku żółciowym (9 i 15 mm), zniknęły po czterech zabiegach. Widać to na wynikach USG.

Powiększone węzły chłonne

Pan Dariusz C. miał powiększone węzły chłonne i podwyższony poziom bilirubiny. Po sześciu zabiegach węzły chłonne zmniejszyły się do normalnych rozmiarów, a poziom bilirubiny spadł z 4.90 mg/dl do 1.95 mg/dl.

Choroba wieńcowa

Pani Maria S. przez 2 lata po przebytym zawale serca cierpiała na silne dolegliwości związane z chorobą wieńcową. Dzięki bioterapii uniknęła kolejnego zabiegu balonikowania, ponieważ stan naczyń wieńcowych poprawił się do tego stopnia, że próba wysiłkowa miała ujemny wynik: „Podczas i po wysiłku nie dostrzeżono w EKG znamiennych przemieszczeń odcinka ST. Nie dostrzeżono bólów wieńcowych ani zaburzeń rytmu serca”.

Anemia

U Pana Wiesława C. stwierdzono poważną anemię. Czerwone krwinki spadły do niebezpiecznego poziomu 1.36 mln/mm3, hemoglobina do 6.1 g/dl, hematokryt do 18.2%. Po sześciu sesjach bioenergoterapii czerwone krwinki wzrosły do normy 4.1 mln/mm3, hemoglobina do 11.8 g/dl, hematokryt do 39%. W rezultacie Pan Wiesław uniknął pobytu w szpitalu i przetaczania krwi.

Wysoki cholesterol

Pani Genowefa H. miała nadciśnienie i wysoki cholesterol (295-312 mg/l). Po kilku sesjach bioterapii ciśnienie się poprawiło, a poziom cholesterolu obniżył się do 196 mg/l.

U Pani Grażyny P. stwierdzono przerost endometrium i podejrzewano nowotwór, planowana była operacja usunięcia macicy. Po 9 zabiegach Pani P. poszła do szpitala na kolejne badanie histopatologiczne. Ku zdziwieniu i radości Pani Grażyny lekarz powiedział, że jest poprawa i operacja nie była już potrzebna.

Alexander Ostrogski
Alexander Ostrogskihttps://www.dotykzdrowia.com
Alexander Ostrogski jest terapeutą manualnym i bioenergoterapeutą z 34 letnim stażem. Prowadzi gabinet Terapii manualnej kręgosłupa w Łodzi od 1991 roku. Przez te lata pomógł tysiącom osób pozbyć się bólu kręgosłupa i innych dolegliwości. Pracuje w podejściu holistycznym, zorientowanym na traktowaniu organizmu jako całości. Specjalizuje się w chorobach związanych z kręgosłupem. Stosuję miękkie i nieinwazyjne techniki terapii manualnej.

Podobne posty

Bądź na bieżąco

80FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Ostatnio dodane